top of page

O NÁS

Náš kemp je nově vybavené malé zařízení s cca 60 místy pro kempování. Vedle recepce, umýváren se sprchami a WC, možnosti praní prádla, je zde hospůdka s venkovní terasou a grilem, zastřešené místo na grilování a hřiště pro děti. V kempu najdete rovněž dvě chatky s celkem 12 lůžky s možností celoročního ubytování. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy. První pokoj je vybaven dvěma palandami, druhý pokoj rozkládacím gaučem. Chatky nemají vlastní sociální zařízení.

Na letní sezonu 2020 jsme pro vás připravili rodinný apartmán a tři indiánská teepee.

Příjemné posezení a něco malého k snědku a pití najdete v moderně zařízené hospůdce s letní terasou.

hospůdka s občerstvením 
možnost praní
Půjčovna kol
toalety
venkovní gril 
SPRchy
historie

Historie kempu se znovu začala psát na jaře tohoto roku, kdy jsme se pustili do omlazení celkové rekonstrukce areálu. Pokud jste již byli našimi návštěvníky a víte jak areál v minulosti vypadal, překvapí vás 3 nová teepee, apartmán, rekonstruované chatky a hospůdka v úplně novém hávu. Chceme využít blízkosti "špičáckého" bikeparku a četných cyklistických trailů v okolí a v areálu kempu otevíráme půjčovnu kol a elektrokol. Přijďte se k nám podívat a zažít klid na tomle odlehlém místě s nádhernými výhledy na Jizerské hory. 

FACEBOOK

Příjemné prostředí, skvělý personál a všude čisto, pokud chcete vypadnout na chvíli pryč, mužu doporučit.

“Skvělý bar, hezký výhled, příznivé ceny a klid...”

Znovu otevřený kemp, krásné prostředí hned pod Tanvaldským Špičákem, skvělé služby v malém, ale perfektně udržovaném kempu. Sem se rozhodně budeme vracet.

bottom of page